15 października wszyscy uczniowie szkoły zebrali się w auli, aby w tym świątecznym dniu podziękować Naszym Nauczycielom za ich trud, serce, wkład w wychowanie i nauczanie. Uroczystość przygotował samorząd szkolny i uczniowie klasy III g, którzy zaprezentowali kilka wesołych scenek z życia szkoły. W role nauczycieli wcieliły się uczennice klasy II a: Ola Koszarek – pani od języka polskiego – oraz Zuzia Biel – pani od matematyki i chemii – a Mikołaj Zyznawski  z I a – był panem od biologii. Pewne zamieszanie wprowadził Jasiek, który nie przyszedł tego dnia do szkoły, mimo że miał grać w tej scence. Na szczęście Kacper z I a wspaniale go zastąpił. Często  rozbrzmiewający śmiech widowni wskazywał na to,  że program się podobał. Trzeba dodać, że był tyleż zabawny, co krytyczny wobec uczniów, a takie krzywe zwierciadło w uczniowskim wykonaniu może niektórym dobrze zrobić.

Na zakończenie podziękowaliśmy wierszem i kwiatami naszym Pedagogom

Dzień radosny i potrzebny