W piątek 13 października 2017 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej zwany tradycyjnie Dniem Nauczyciela.
Zgromadziliśmy się na akademii. Uczniowie w „Wiadomościach TV Katol” w bardzo zabawny sposób przekazali informacje dotyczące nauczycieli poszczególnych przedmiotów. W drugiej części spotkania, nasi koledzy zadedykowali naszym kochanym nauczycielom pięknie recytowane wiersze.
Dużą niespodzianką dla wszystkich okazał się występ naszej nauczycielki, Anny Zydroń, która swoją recytacją wzruszyła wszystkich zgromadzonych.
Całość dopełnił przepiękny, nastrojowy duet instrumentalny Klaudii Sowy z klasy 2A grającej na pianinie elektronicznym i Agnieszki Marmol z klasy 1A grającej na saksofonie.
Uroczystości towarzyszyło również pasowanie i ślubowanie naszych najmłodszych kolegów i koleżanek z klasy I Szkoły Podstawowej na uczniów Szkoły Katolickiej.
Wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu tej piękniej akademii serdecznie dziękujemy a nauczycielom jeszcze raz życzymy wielu sukcesów
i wytrwałości w pracy.

Klaudia Sowa 2a

„I wytrwamy jak ci, którzy nas uczyli…”