W zeszłym tygodniu, przez kilka dni mogliśmy się cieszyć piękną złotą jesienią. Naszą szkołę również odwiedziła piękna Pani Jesień. Odbył się bowiem konkurs „Jesienne stoliki”. Uczniowie każdej klasy przystroili swoje sale. Widać było bardzo duże zaangażowanie. Wszystkim udało się stworzyć w salach lekcyjnych niepowtarzalną atmosferę polskiej złotej jesieni.
Tradycyjnie pojawiły się przetwory, warzywa, grzyby, owoce, ciasto ze śliwkami, ręcznie wykonane bukiety z liści i inne dekoracje. Przygotowanym sceneriom towarzyszył piękny zapach jesieni. Jedna z klas odtworzyła cudne odgłosy ptaków charakterystyczne dla tej pory roku. Komisja w składzie: pani dyrektor Halina Podolańska – Nabożny, ks. Maciej Biedroń oraz pani Iwona Słowiak, miała trudny orzech do zgryzienia. Po dość długiej naradzie orzekła następujący werdykt:
wśród klas gimnazjalnych I miejsce zajęła klasa 2g, natomiast w liceum zaszczyt ten przypadł klasie 1a. Zwycięskie zespoły klasowe otrzymają dofinansowanie do wycieczki.

Gratulujemy wszystkim klasom pomysłowości i zaangażowania, liczymy na Was w przyszłym roku!

Samorząd Uczniowski

Jesienne stoliki 2017
Tagi: