4 września w deszczowy i dość chłodny poniedziałek, zgromadziliśmy się w naszej auli na Mszy świętej, którą tradycyjnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Po zakończonej Mszy świętej, głos zabrał przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Kacper Wróblewski z klasy 3g, który przywitał wszystkich zgromadzonych, Panią Dyrektor Halinę Podolańską – Nabożny, Panią prezes Marię Babicz, grono pedagogiczne, rodziców i wszystkich uczniów, szczególnie tych, którzy pierwszy raz przekroczyli próg naszej szkoły. Życzył uczniom, by ten rozpoczynający się rok był pełen świetnych wyników i sukcesów, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytrwałości. Pani Dyrektor, zaś przywitała wszystkich zgromadzonych przywołując myśl, która widniała na dekoracji „Znowu jesteśmy razem”. Życzyła całej społeczności szkolnej szczęśliwego i owocnego roku szkolnego.
Po oficjalnym spotkaniu, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich sal.
Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2017/2018 czas zacząć!