4 września w deszczowy i dość chłodny poniedziałek, zgromadziliśmy się w naszej auli na Mszy świętej, którą tradycyjnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.

Po zakończonej Mszy świętej głos zabrał przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Kacper Wróblewski z klasy 3g, który przywitał wszystkich zgromadzonych, panią dyrektor Halinę Podolańską – Nabożny, panią prezes Marię Babicz, grono pedagogiczne, rodziców i wszystkich uczniów, szczególnie tych, którzy pierwszy raz przekroczyli próg naszej szkoły. Życzył uczniom, by ten rozpoczynający się rok był pełen świetnych wyników i sukcesów, a nauczycielom dużo cierpliwości i wytrwałości. Pani dyrektor, zaś przywitała wszystkich zgromadzonych przywołując myśl, która widniała na dekoracji: „Znowu jesteśmy razem”. Życzyła całej społeczności szkolnej szczęśliwego i owocnego roku szkolnego.
Po oficjalnym spotkaniu uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich sal.

Samorząd Uczniowski

Rok szkolny 2017/2018 czas zacząć!