13 listopada reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Młodzieżowym Międzyszkolnym Turnieju Strzeleckim na strzelnicy przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku. Zespół strzelecki stanowili: Agnieszka Pławecka, Magdalena Modrzewska, Dominika Hanek, Grzegorz Piekarz i Arkadiusz Olszowski.
Zanim zaczął się turniej, zostaliśmy poinstruowani, jak posługiwać się bronią palną oraz pouczeni o zasadach bezpieczeństwa na strzelnicy.
Bawiliśmy się wspaniale, a co ważniejsze, zdobyliśmy drugie miejsce w klasyfikacji grupowej.
Jeszcze lepsza jest wiadomość, że Magda Modrzewska zajęła miejsce pierwsze w klasyfikacji indywidualnej. Nawiasem mówiąc, przyznała się, że nigdy wcześniej nie strzelała. To dopiero talent!!!
Na koniec każdy mógł oddać kilka strzałów z broni używanej przez formacje mundurowe na całym świecie.
Wróciliśmy z tego turnieju bardzo zadowoleni i szczęśliwi.

D. Hanek

Strzelanie nie na żarty