W październiku odbył się szkolny konkurs „O różańcu różnie”. Uczestnicy mieli za zadanie napisać wiersz na temat modlitwy różańcowej lub Matki Bożej Różańcowej. Jury brało pod uwagę nie tylko treść utworów, która wyrażała, czym dla uczniów jest różaniec, ale także członkowie jury oceniali środki stylistyczne i estetykę wykonania prac. W konkursie wzięli udział zarówno uczniowie gimnazjum, jak i szkoły średniej. I miejsce zdobyła Izabela Dziwiszewska – uczennica klasy 1a liceum. Oprócz tej nagrody jury przyznało II miejsca: Joannie Cichy, Zuzannie Biel, Mikołajowi Zyznawskiemu i Wiktorii Czerneckiej. Nagrodami w konkursie były książki oraz akcesoria multimedialne, takie jak słuchawki i pomoce do telefonu. Zwycięzcom gratulujemy.

Uczniowie o różańcu