Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września w Katolickim Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym w Brzesku nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 poprzedzone uczczeniem 77 rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej oraz mszą świętą odprawioną prze ks. dr Marka Jawora. Następnie Pani Dyrektor przywitała wszystkich przybyłych gości – rodziców, nauczycieli, pracowników administracyjnych oraz uczniów. Dyrekcja wspomniała o ciężkiej pracy, jak czeka uczniów i nauczycieli w tym nowym roku szkolnym, pełnym wyzwań i nowych możliwości. Padły również słowa podziękowania za 6 lat ciężkiej, ale jakże owocnej pracy dla ks. Waldemara Cieśli, który decyzją biskupa przeniesiony został na nową parafię. Po mszy świętej i przywitaniu uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017