Uczniowie rozpoczynający rok szkolny 2018/2019 dostali niejako w prezencie jeszcze dwa dni wakacji, gdyż pierwsze zajęcia lekcyjne MEN zaplanowało na poniedziałek, 3 września.

W piękny, słoneczny dzień aula naszej szkoły rozbrzmiewała głosami młodych ludzi zgromadzonych  o 9 rano na Mszy św., którą celebrował ks. Maciej Biedroń.

W homilii życzył wszystkim osiągnięcia wytyczonych celów i  zaproszenia Pana Boga do pomocy –  wtedy wszystko będzie niezwykle łatwe.

Później głos zabrała Pani Dyrektor, powitała nauczycieli, nowych i starych uczniów, złożyła życzenia wytrwałej pracy, po czym ze swoimi wychowawcami udaliśmy się do sal lekcyjnych,

Spotkania nie trwały długo, wkrótce radośnie opuszczaliśmy szkołę. Trzeba było przecież te ostatnie chwile wolności jakoś wykorzystać.

Witaj szkoło!