Dnia 25 kwietnia 2022 odbył się plebiscyt na pomysłowość naszych uczniów (dzień bez plecaka). Do udziału w nim stanęli niemal wszyscy uczniowie szkoły. Walka była zacięta! Uczniowie wykazali się kreatywnością oraz pomysłowością. Podręczniki, zeszyty, piórniki trafiły do szkoły w przeróżnych pojemnikach, np. poszewka na poduszkę, odkurzacz, miedniczka czy nawet garnek. Liczyła się przede wszystkim fantazja i innowacyjność.

Pojemniki, opakowania i rzeczy, w których podręczniki zostały przyniesione, wzbudziły podziw i uśmiech na ustach wszystkich.

Wyłonienie zwycięzców było trudne, jednak nauczyciele naszej placówki orzekli zgodnie:

miejsce 1- Kornel 1ap (skrzynka po piwie )

miejsce 2- Anna 3ap (futerał na gitarę)

miejsce 3- Tomasz 2ap ( worek na mąkę, oryginalny, prosto z młyna)

GRATULACJE!

Życzymy naszym uczniom dalszej inwencji twórczej w każdej dziedzinie życia! 🙂