14 grudnia 2018 roku w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Stanisława BM ze Szczepanowa odbył się konkurs religijny dla najmłodszych uczniów. Konkurs był związany z Bożym Narodzeniem i składał się z dwóch zadań do wykonania. Uczniowie mieli za zadanie namalować szopkę bożonarodzeniową i mogli ubogacić swoje prace w różne metody plastyczne, takie jak wycinanka, czy wydzieranka. Drugim zadaniem było wyrecytowanie podstawowych modlitw katechizmowych, jako modlitwy ofiarowanej narodzonemu Jezusowi. Jury było pod wrażeniem pięknych prac plastycznych oraz stopnia przyswojenia modlitw, które wypowiedzieli uczniowie. Pierwsze miejsce w konkursie zdobył Dawid Romuzga, drugie Leon Gutfrański, a trzecie Gabriela i Wojciech Michałek. Zwycięzcom gratulujemy!