18 stycznia 2020 roku w pięknie udekorowanej sali karczmy „Rzym” uczniowie klasy IIIa urządzili bal studniówkowy. Tradycyjnie, studniówkę rozpoczęła Pani Dyrektor Halina Podolańska-Nabożny. Później, po odczytaniu fragmentu Pana Tadeusza, uczniowie odtańczyli poloneza, a następnie do tego tańca zaprosili nauczycieli. Po toaście odbyła się krótka część artystyczna,  po której podano obiad. Następnie uczniowie podziękowali p. Dyrektor i nauczycielom za ich trud i wysiłek, wręczając kwiaty oraz zaprosili do wspólnej zabawy. Chociaż uczniów na balu nie było wielu, jednak wszyscy, razem z nauczycielami bawili się doskonale,  zaś najwytrwalszym tancerzem był Simone, który prawie wcale nie opuszczał parkietu.