16 lutego 2019, czyli niecałe sto dni przed egzaminem dojrzałości, klasa maturalna naszej Szkoły bawiła się na studniówce. W pięknie przystrojonej sali w restauracji Szyszkarnia, w niezwykle miłej atmosferze spotkali się uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście. Zanim maturzyści przystąpią do pierwszego, bardzo poważnego i ważnego egzaminu, zwanego egzaminem dojrzałości, muszą przeżyć chwile beztroskiej zabawy i zapomnieć o stresie. Tradycja studniówek ma więc swoje głębokie uzasadnienie.

Uroczystość rozpoczął tradycyjny polonez, pięknie wykonany przez uczniów 3 a. Następnie były podziękowania, kwiaty i życzenia sukcesów na maturze. Każdy z gości wypowiedział kilka zdań skierowanych do przyszłych maturzystów, nie tylko życząc powodzenia na egzaminach, ale też w przyszłym życiu. Była to bardzo uroczysta chwila.

Po obfitej kolacji wszyscy uczestnicy balu ruszyli na parkiet i bawili się do późnych godzin nocnych w rytmie znanych utworów muzycznych. Tańce były naprawdę szalone.

Duży wkład w organizację tego balu wnieśli rodzice naszych maturzystów, za co składamy im serdeczne podziękowania. Przeżyliśmy bardzo udany bal.