Tegoroczne Święto Bożego Ciała przypadło na 20 czerwca, dlatego też pani Minister Edukacji Narodowej zrobiła nam prezent i zakończenie roku szkolnego zarządziła już w środę 19 czerwca. Z wielką radością zebraliśmy się wszyscy w auli na uroczystej Mszy Świętej, którą sprawował ksiądz Maciej Biedroń. Jedyną chmurką na horyzoncie był fakt, że ksiądz nas opuszcza, by podjąć studia w Hiszpanii, na które skierowali go przełożeni. Po zakończonej Eucharystii Pani Dyrektor Halina Podolańska-Nabożny wręczyła świadectwa z wyróżnieniem uczniom III klasy gimnazjum: Oli Kubies i Wiktorii Czerneckiej, a także  uczniom klas licealnych: Joannie Cichy, Karolinie Ruchale i Mikołajowi Zyznawskiemu z 1a, Tadeuszowi Łazowskiemu, Zuzannie Biel, Aleksandrze Koszarek, Karolinie Warian z 2a. Były także podziękowania i nagrody dla uczniów za wzorową frekwencję – Angeliki Cebuli, Nikoli Porwisz, Marzeny Marecik, Simona Pappalardo, Estery Dudek i Mikołaja Brożka. Następnie rozeszliśmy się do klas, aby zebrać owoce naszej całorocznej pracy.