Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Brzesku

   7 grudnia 2023 roku uczniowie pierwszej, drugiej i trzeciej klasy Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego wraz z opiekunami  uczestniczyli w wycieczce do Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii w Tarnowie.

   Wyruszyliśmy z Brzeska o godzinie 8.00, a na miejsce dojechaliśmy  o godzinie 9.00. Warsztaty rozpoczęły się od luźnych zajęć w formie zabawy. Następnie prowadzący spotkanie zaprezentowali nam sylwetki różnych naukowców, skupiając się na ich osiągnięciach. Później przyszedł czas na pracę w 2-osobowych grupach i rozwiązywanie różnych zagadek przy wykorzystaniu strony internetowej  Genially. Mieliśmy także możliwość nagrywania śmiesznych filmików za pomocą klocków LEGO i kartki papieru.

 Zajęcia zakończyły się o godzinie 12 15. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mac Donalda, żeby coś zjeść. Po południu wszyscy szczęśliwi, zadowoleni i bogaci w nowe doświadczenia wróciliśmy do domu.

Skip to content