WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO KLASY II KATOLICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BRZESKU

Rok szkolny 2020/2021 (po gimnazjum)

przedmiot                               PODRĘCZNIK
j. polskiAutorzy: Małgorzata Chmiel, Anna Równy Ponad słowami 2. Podręcznik do języka polskiego dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony (cz. 1 i cz. 2). Szkoły ponadgimnazjalne. Wydawnictwo: Nowa Era
j. angielskiAutorzy: Tim Falla, Paul A Davies, “New Matura Solutions Intermediate” Wydawnictwo: OXFORD
j. niemieckiAutorzy: Sylwia Mróz-Dwornikowska, Katarzyna Szachowska Meine Welttour 2 (osobno podręcznik + osobno zeszyt ćwiczeń) Wydawnictwo: Nowa Era
matematykaAutorzy:Wojciech Babiński, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha, Klasa II MATeMAtyka Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy.  Wydawnictwo: Nowa Era
religiaPo uzgodnieniu z katechetą
  Grupa policyjna  
geografiaAutorzy: Roman Malarz, Marek Więckowski Oblicza geografii 1 – zakres rozszerzony Maturalne karty pracy 1 Wydawnictwo: Nowa Era  
historia i społeczeństwoAutorzy: Tomasz Maćkowski Poznać przeszłość. Ojczysty Panteon i ojczyste spory. Podręcznik do historii i społeczeństwa dla liceum ogólnokształcącego i technikum – Szkoły ponadgimnazjalne Wydawnictwo: Nowa Era  

Podręczniki do przedmiotów uzupełniających zostaną podane we wrześniu.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO KLASY III KATOLICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W BRZESKU

Rok szkolny 2020/2021 (po gimnazjum)

przedmiotPODRĘCZNIK
j. polskiAutorzy: Małgorzata Chmiel, Robert Pruszczyński, Anna Równy Ponad słowami. Podręcznik do języka polskiego do liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Klasa 3. Szkoły ponadgimnazjalne. Wydawnictwo: Nowa Era
j. angielskiAutorzy:   Gregory J.Manin, Danuta Gryca, Marta Markowska, Joanna Sobierska, Joanna Sosnowska, Joanna Szuwart ”Oxford Matura Trainer”
j. niemieckiAutorzy: Sylwia Mróz-Dwornikowska, Katarzyna Szachowska Meine Welttour 3 (podręcznik i ćwiczenia) Wydawnictwo: Nowa Era
matematykaAutorzy:Wojciech Babiński, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Jolanta Wesołowska, MATeMAtyka 3 Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Zakres podstawowy.  Wydawnictwo: Nowa Era
religiaPo uzgodnieniu z katechetą
geografiaAutorzy: Marek Więckowski, Roman Malarz Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadgimnazjalne. Maturalne karty pracy 3 Wydawnictwo: Nowa Era
historia i społeczeństwoAutorzy: Praca zbiorowa Historia i społeczeństwo. Język, komunikacja i media. Podręcznik do liceum i technikum po gimnazjum – 3-letnie liceum i 4-letnie technikum Wydawnictwo: WSiP   Autorzy: Marcin Markowicz , Agata Wyroda , Olga Pytlińska Historia i społeczeństwo. Kobieta i mężczyzna, rodzina. Podręcznik do liceum i technikum. po gimnazjum – 3-letnie liceum i 4-letnie technikum  Wydawnictwo: WSiP